Mančester siti lako u četvrtfinale, minimalci Lestera i Šefilda, devet golova, produžeci i prolaz Evertona (video)

Sportski žurnal 10.02.2021

Četvrtfinalni parovi će biti određeni žrebom 11. februara, a mečevi će se igrati 20. marta

Fudbaleri Mančester sitija su se plasirali u četvrtfinale FA Kupa, nakon što su u gostima pobedili Svonsi sa 3:1. Strelci za Siti su bili Kajl Voker u 30, Rahin Sterling u 47. i Gabriel Žezus u 50. minutu. Gol za Svonsi je postigao Morgan Vitaker u 77. minutu. Fudbaleri Lestera plasirali su se u četvrtfinale engleskog FA Kupa, nakon što su na svom terenu pobedili Brajton sa 1:0. Prolaz Lesteru doneo je Keleči Iheanačo golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade