На терен је изашло 11 играча у дресу са бројем 24! Ајакс на погон Душана Тадића срушио ПСВ у великом холандском дербију, Србин и саиграчи пружили подршку голману који је на годину дана удаљен из фудбала! /видео/

Спортал блиц 10.02.2021  |  Ст. К.
На терен је изашло 11 играча у дресу са бројем 24! Ајакс на погон Душана Тадића срушио ПСВ у великом холандском дербију…

пласирали су се у полуфинале Купа Холандије након што су у дербију против на домаћем терену славили резултатом 2:1 захваљујући новајлији , али и који је асистирао новајлији за други погодак "копљаника".

Јануарска аквизиција из Вест Хема, који је несрећним случајем изостављен са списка лиценцираних играча у , постигао је два гола за "копљанике" у размаку од само четири минута. Најпре је у 19. минуту искористио асистенцију Девија Класена кроз средину и рутински пребацио голмана пославши лопту под пречку. Недуго затим, нападач рођен у Француској искористио је изузетан центаршут Душана Тадића и сјајном реакцијом у казненом простору постигао други гол за Ајакс. Ајакс