Kakav derbi: Čolović bombom u sedmom minutu nadoknade doneo bod Čuki protiv Voše (video)

Sportski žurnal 12.02.2021

U derbiju 21. kola Super lige Srbije između Čukaričkog i Vojvodine videli smo šest golova, crveni karton i pogodak u sudijskoj nadoknadi

Čukarički – Vojvodina 3:3 (2:0) Strelci: 1:0 – Birmančević u 5, 2:0 – Ćirković u 12, 2:1 – Vukadinović iz jedanaesterca u 63, 2:2 – Vukadinović u 64, 2:3 – V. Simić u 80, 3:3 – Čolović u 90+7. minutu. Stadion na Banovom brdu. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Pomoćnici: Žuti kartoni: Ćirković, Kamenović, Mijailović, Jovanović, Birmančević (Čukarički), Čović, N. Simić, Andrić (Vojvodina). Crveni karton: Mijailović (Čukarički, drugi žuti). ČUKARIČKI: Belić,