Ludnica na Banovom brdu! Šest golova, isključenje i remi Čukaričkog i Vojvodine!

Hot sport 12.02.2021  |  Vladimir Andonov HotSport

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog odigrali su neverovatan duel u meču 21. kola Superlige Srbije koji je završen rezultatom 3:3.

Duel ove dve ekipe opravdao je epitet jednog od derbija kola. Velika borba, puno lepih poteza, golova, ali i jedno isključenje viđeno je na Banovom brdu. U 5. minutu domaći su došli do prednosti strelac je bio Veljko Birmančević nakon loše reakcije defanzivaca Vojvodine. Već posle 12. minuta bilo je 2:0 za domaće. Posle kornera koji je izveo kapiten Docić, sjajno se snašao Ćirković i smestio loptu u mrežu Vojvodine. Samo nekoliko sekundi kasnije moglo je da bude