Fantastičan meč na Banovom brdu - Vojvodina preokrenula dva gola, pa ispustila pobedu u nadoknadi

RTS 12.02.2021

Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine odigrali su nerešeno sa 3:3 u meču 21. kola Superlige Srbije. Domaćin je vodio sa 2:0, da bi potom golom u finišu meča izvukao bod.

Fantastičan meč priredili su Čukarički i Vojvodina na stadionu na Banovom brdu. Čukarički je u prvih 15-ak minuta meča došao do velike prednosti od dva gola. Prvo je u petom minutu Birmančević doneo vođstvo "brđanima", da bi u 12. Ćirković povisio na 2:0. Meč je dobio potpuno drugačiji tok kada je u 47. minutu Mijailović zaradio drugi žuti karton, pa su domaći ostali sa desetoricom igrača na terenu. Vojvodina to koristi i pravi potpuni preokret. Gosti su do