Utakmica za infarkt na Brdu – Vojvodina se vratila „iz mrtvih“, pa u 98. ispustila pobedu

Sputnik 12.02.2021

Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine odigrali su 3:3 u derbiju 21. kola Superlige Srbije.

Na Banovom brdu viđen je spektakularan duel u kom smo videli skoro sve što fudbal može da ponudi. Domaći fudbaleri bolje su otvorili utakmicu i već posle dvanaest minuta na semaforu je bilo 2:0. Birmančević je u petom pogodio za 1:0, a Ćirković je u 12. duplirao prednost. Do kraja poluvremena moglo je da padne još golova, Čukarički je imao šansu da reši meč, ali se na poluvreme otišlo sa rezultatom 2:0. Ekipa sa Brda u prvom periodu dobila je čak tri žuta kartona i