Odlična utakmica u Minhenu: Bajern uspeo da nadoknadi dva gola zaostatka protiv novajlije u ligi!

Hot sport 15.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Fenomenalna utakmica u Minhenu! U 21. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri Bajern Minhena ugostili su novajliju u ligi, ekipu Arminije, a gosti su uspeli da odigraju 3:3 (0:2).

Gosti su mnogo bolje otvorili meč nego aktuelni svetski i evropski prvak, a poveli su u 9. minutu, strelac je bio Mihael Vlap. Na terenu prekrivenim snegom, gosti su se bolje snašli, a prednost su duplirali u 37. minutu preko Amos Pipera. Bajern je odlučnije krenuo u drugom poluvremenu, a u 48. minutu Robert Levandovski je smanjio na 2:1. Nije se dugo čekalo na odgovor gostiju, pošto su u 49. minutu posle sjajne kontre došli do dva gola prednosti, a strelac je bio