Partizan minimalcem slavio u Ivanjici: Golom Uroševića crno-beli savladali Javor i upisali 10. pobedu u nizu (video)

Kurir 17.02.2021

Fudbaleri Partizana pobedili su Javor u gostima sa 1:0, u 22. kolu Super lige Srbije.

Gol u Ivanjici dao je Slobodan Urošević u 14. minutu. Partizanu je to 10. vezana pobeda u srpskom prvenstvu. Crno-beli su drugi na tabeli sa 53 boda, šest manje uz utakmicu više od vodeće Crvene zvezde. Javor zauzima 13. mesto u Super ligi sa 25 bodova. Tok meča: 2. POLUVREME Izabranici Aleksandra Stanojevića i pored neubedljive igre, imali su još nekoliko prilika za gol u drugom poluvremenu, ali su uspeli da sačuvaju prednost i da iz Ivanjice odnesu tri boda.