Kome je sve presudio Milan Pavkov: Golgeter Zvezde majstor za odlučujuće pogotke!

Kurir 20.02.2021

Milan Pavkov postigao je izjednačujući gol u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evrope između Crvene zvezde i Milana, a napadač iz Begeča je još jednom pokazao da mu evropski velikani - “leže”

Pavkov je po ko zna koji put iz drugog plana tiho izrastao u Zvezdinog heroja. Od samog dolaska iz niškog Radničkog u Beograd, prevazišao je sva očekivanja i na pravi način koristio svaki minut koji je dobio. Da se vredan rad isplati, pokazala je čarobna avgustovska noć 2018. u Salzburgu. Austrijanci su vodili 2:0 i imali kontrolu nad utakmicom. Početkom drugog poluvremena u igru ulazi Pavkov i situacija se preokrenula u korist srpskog predstavnika. Grupna faza