Marjanoviću je dovoljna šansa i na kašičicu, Bjelica opet bez minuta

RTS 26.02.2021

Srpski košarkaš Boban Marjanović koristi gotovo svaku, i najmanju šansu koju dobije u NBA ligi, a tako je bilo i u noći između četvrtka i petka. Marjanović je drugu utakmicu zaredom igrao u ekipi Dalasa i ponovo bio veoma zapažen, iako je njegov tim poražen od Filadelfije, rezultatom 111:97.

Dva dana pošto je protiv Bostona bio blizu dabl-dabla, Bobi je ponovio odličnu igru za samo 17 minuta provedenih na parketu. Nekadašnji centar Mege i Crvene zvezde za to vreme je imao sedam poena (3-11 iz igre), uz 12 skokova i po jednu izgubljenu loptu i blokadu. Međutim, ni on nije mogao da pomogne Meveriksima, koji su utakmicu izgubili u drugoj četvrtini, koju su 76ersi dobili rezultatom 36:21. Tada su se gosti odlepili i do kraja sačuvali dvocifrenu prednost.