Sudijski ekspert za Sputnjik: Španac je morao da dozvoli izvođenje kornera

Sputnik 26.02.2021

Nakon još jednog sudara dva bivša prvaka Evrope, ponovo su stvari išle na vodenicu „rosonera“. Sjajno izdanje Crvene Zvezde u Milanu zasenila je i odluka arbitra Hesusa Hila Mansana da svira kraj utakmice i ne dozvoli izvođenje kornera za srpski tim. Prema mišljenju sudijskog eksperta Rake Đurovića, sudija je morao da dozvoli izvođenje kornera.

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u osminu finala Lige Evrope, pošto su u revanš meču protiv ekipe Milana na San Siru odigrali nerešeno- 1:1. Gol u gostima bio je nedovoljan za produžetke, jer je ekipa Milana dala gol više u gostima. Događaj koji će se sa ovog meča još dugo prepričavati tiče se odluke španskog arbitra da na isteku trećeg minuta nadoknade vremena drugog poluvremena odsvira kraj utakmice, u momentu kada je srpski predstavnik imao