Primera - Savić i Feliks srušili Viljareal, Atletiko uvećao prednost na čelu!

Sportske.net 28.02.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Atletika iz Madrida pobedili su Viljareal u gostima 2:0 u utakmici 25. kola španske Primere. "Jorgandžije" su strpljivo čekale svoju priliku i dočekale je u 25. minutu kada je uz malo sreće pogodio nekadašnji fudbaler Partizana Stefan Savić.

Posle nešto mirnijeg ritma u drugom poluvremenu, Atletiko je stigao do novog gola koji je praktično i overio trijumf čete Dijega Simeonea. U 69. minutu Žoao Feliks se lepo snašao nakon odbijene lopte i sa ivice kaznenog prostora savladao nemoćnog Asenha. Viljareal je probao na sve načine da izbegne poraz, Baena je zapretio u dva navrata gde je jednom prilikom pogodio i prečku, no promene rezultata nije bilo. Tako je Atletiko uvećao svoju prednost nad najbližim