Atletiko čuva prvu poziciju: Lider prvenstva kao gost slavio protiv Viljareala! Dijego Simeone ušao u istoriju! (foto)(video)

Hot sport 28.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Važan trijumf Atletika! Fudbaleri Atletiko Madrida slavili su kao gosti u 25. kolu La lige protiv Viljareala sa 2:0.

U prvom poluvremenu Viljareal je imao posed lopte, više šuteva, ali nisu uspeli da postignu pogodak. Atletiko Madrid je u vodstvo došao u 25. minutu posle kornera. Pedraza je blokirao udarac, ali je promenio smer lopte i ona je završila u mreži domaćina. Odličnu šansu imao je Luis Suarez u 54. minutu, ali je njegov udarac golman odbranio. Gosti su pitanje pobednika rešili u 69. minutu, a strelac pogotka za 2:0 bio je Žoao Feliks. Ovo je bila 308. pobeda Dijega