Inter juriša ka tituli! Sančez sa dva gola doneo važne bodove protiv Parme (video)

Hot sport 04.03.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Intera pobedili su u gostima Parmu 2:1 u meču 25. kola italijanske Serije A.

Junak nove pobede bio je dvostruki strelac Aleksis Sančez. Čileanac, koji je u senci sjajnog tandema Lautaro Martinez – Romelu Lukaku, uspeo je da pomogne svom timu da dođe do važna tri boda sa nezgodnog gostovanja. U rasponu od devet minuta, na startu drugog poluvremena, odlično se snašao pred golom Parme na dodavanja Lukakua. Sve što je domaćin uspeo je da ublaži poraz preko Erananija 20 minuta pre kraja. Inter je stigao do šeste uzastopne pobede i hrabro juriša