Sve je lakše kada je tu mesi: Rutinska pobeda Barselone na gostovanju Osasuni! Video

Kurir 06.03.2021

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na gostujućem terenu Osasunu sa 2:0, u utakmici 26. kola španskog prvenstva.

Barsleona je povela u 30. minutu golom Djordija Albe, na dodavanje Lionela Mesija, koji je u 83. minutu asistirao Ilajšu Moribi kod drugog gola. Barselona ima 17 pobeda i druga je na tabeli sa 56 bodova, dva boda manje, ali i dve utakmice više od prvoplasiranog Atletiko Madrida. Osasuna je pretrpela 12. poraz u ligi i zauzima 13. mesto na tabeli sa 28 bodova. Ranije danas Valjadolid je pobedio Hetafe sa 2:1, istim rezultatom Elče je pobedio Sevilju, dok je Kadiz sa