Golemac: Nismo bili na željenom nivou

Sport klub 09.03.2021  |  Autor:Svetozar Janičić
Golemac: Nismo bili na željenom nivou

Trener Cedevita Olimpije, Jurica Golemac, bio je vidno nezadovoljan na pres konferenciji, kako epilogom meča, tako i kriterijumom suđenja.

Budućnost je slavila sa 79:66. „Nismo bili na željenom nivou, posebno u drugom poluvremenu, kada smo dozvolili rivalu mnogo otvorenih pozicija za šut. S druge strane, nismo se prilagodili na odbranu rivala, kao ni na kriterijum suđenja. Čestitam ekipi Budućnosti na zasluženoj pobedi. Jasno je da se radi o ekipi koja ima šta da kaže i pokaže u nastavku sezone, kako u Evrokupu, tako i u regionalnom takmičenju. Nama ostaje da se okrenemo obavezama koje slede“,

Sport klub »

Dalić pred Ganu: Nismo bili na nivou, prespori smo

Dalić pred Ganu: Nismo bili na nivou, prespori smo

Sport klub pre 5 satijoš 1 povezana
Sve što je moglo da pođe po zlu za Hrvate, pošlo je

Sve što je moglo da pođe po zlu za Hrvate, pošlo je

Sport klub pre 5 satijoš 2 povezane
Sport klub »

Sport, najnovije vesti »