Poluvreme od 52 minuta na ''ćelavom'' terenu - Povrede, kartoni, Partizan ne koristi ogromnu pomoć sa tribina!

Sportske.net 11.03.2021  |  Sportske.net

U Ivanjici je završeno prvo poluvreme utakmice 20. kola Superlige između Javor Matisa i Partizana, a rezultat je 0:0.

Tribine su odlično popunjene, uglavnom navijačima Partizana koji pružaju gromoglasnu podršku svojim ljubimcima, ali oni u prvih 45 minuta nisu uspeli da nađu put do mreže Javora, čak ni da stvore neku ozbiljniju priliku. Meč se igra na lošem terenu, možemo samo da zamislimo kako bi izgledao da su vremenski uslovi onakvi kakvi su obično u ovo doba godine. I to otežava posao igračima dva tima, a primetna je i nervoza na terenu, bilo je i nekoliko oštrih startova na