Vojvodina, Partizan i Radnik u polufinalu Kupa

RTV 11.03.2021  |  RTV, Tanjug, RTS

SENTA, SUBOTICA, BEOGRAD - Fudbaleri Radnika iz Surdulice savladali su TSC nakon boljeg izvođenja penala 4:3 i plasirali se u polufinale Kupa Srbije. U polufinalu je i Vojvodina, koja je kao gost bila bolja od Spartaka 2:1. Partizan sa 4:0 savladao ekipu Voždovca, Crvena zvezda i IMT svoj duel igraju naknadno.

Radnik iz Surdulice uspeo je da izbaci iz daljeg takmičenja favorizovani TSC. U regularnom toku bilo je 1:1, oba gola postignta su u prvom poluvremenu. Nakon isteka 90. minuta pristupilo se jedanaestercima, a ekipa Radnika je imala više sreće. Poveo je TSC u 18. minutu, precizan sa bele tačke bio je Lukić. Radnik je izjednačio u 36. preko Makarića. U penal seriji TSC je bio neuspešan u prvoj i trećoj seriji, a Radnik u trećoj. U polufinalu su i fudbaleri Vojvodine,