Zvezda razbila Cibonu: Crveno-beli trojkama uništili protivnika i u dobrom raspoloženju putuju na derbi sezone u Podgorici! Video

Kurir 16.03.2021
Zvezda razbila Cibonu: Crveno-beli trojkama uništili protivnika i u dobrom raspoloženju putuju na derbi sezone u Podgorici…

Košarkaši Crvene zvezde savldali su Cibonu u zaostaloj utakmici 14. kola ABA lige, u hali " Aleksandar Nikolić". rezultatom 85:63

"Crveno-beli" su serijom trojki, čak šest uzastopnih, već u startu stekli prednost što im je na kraju četvrtine i donelo dvocifrenu prednost - 21:10. U drugoj četvrtini Cibona je u jednom momentu uspela da se primakne na -7, ali je Zvezda pojačala gas i na poluvreme otišla sa +13, 41:28. U nastavku meča Zvezda je zaigrala još bolje i uvećala prednost za još četiri poena pred poslednju četvrtinu, da bi na kraju rutinski slavila sa 22 poena razlike. Meč je obeležila