Filip Kostić u životnoj formi! Srbin asistirao nakon 102 sekunde utakmice, a onda i postigao pogodak!

Sportal blic 20.03.2021  |  P. L.

Ajnhtraht sjajno igra u poslednje vreme, a među igračima tima iz Frankfurta se posebno izdvaja .

Već na samom startu utakmice protiv Union Berlina je srpski reprezentativac napravio 12. asistenciju ove sezone, a potom je stigao i do četvrtog pogotka u pobedi 5:2. Trebalo je Ajntrahtu samo 102 sekunde fudbala da povede, Kostić je sjajno istrčao po levoj strani i sa golom spojio Andrea Silvu kojem nije bilo teško da pogodi mrežu sa oko dva metra. Posle samo pet minuta su gosti izjednačili, da bi ekipa iz Frankfurta od 35. minuta opet imala prednost posle