Badminton: Seniorska petorka u Gnieznu

Sport klub 24.03.2021  |  Autor:Branislav Jocić
Badminton: Seniorska petorka u Gnieznu
Prvi put u 2021. Srbija izlazi na svetsku seniorsku badminton scenu. Petoro naših reprezentativaca, Luka Milić, Mihajlo Tomić, Andrija Doder, Sara Lončar i Anđela Vitman, od 25. do 28. marta ogledaće se na turniru Svetskog seniorskog kupa, Polish Open 2021, na kojem će se za odličja boriti gotovo 300 takmičara sa više kontinenata. Prvi na teren izlazi Milić, koji će se u četvrtak od 11,10 č, boriti za plasman u drugo kolo kvalifikacija muškog singla protiv Brazilca

Sport klub »

Oglasio se Džeko posle burne reakcije na izmenu

Oglasio se Džeko posle burne reakcije na izmenu

Sport klub pre 33 minutajoš 3 povezane
UŽIVO: Golgeterski obračun – Ko je bolji: Mbape ili Holand?

UŽIVO: Golgeterski obračun – Ko je bolji: Mbape ili Holand?

Sport klub pre 28 minutajoš 5 povezanih
Sport klub »

Sport, najnovije vesti »