Пикси повео орлове ка мундијалу: Србија на крилима Митровића и Влаховића савладала Ирску на дебију Драгана Стојковића! Видео

Курир 24.03.2021

Фудбалска репрезентација Србије, предвођена новим селектором Драганом Стојковићем Пиксијем, савладала је Ребублику Ирску на старту квалификација за Мундијал у Катару 2022. године резултатом 3:2

Србија је на дебију новог селектора Драгана Стојковића, популарног Пиксија, победила после преокрета у Београду. Ирска је водила од 18. минута голом Алана Брауна, а у 40. је изједначио Душан Влаховић. Досадашњи први нападач репрезентације Александар Митровић почео је као резерва и ушао у 63. минуту и дао два гола за победу Србије. Стрелац је био лепим голом лоб ударцем у 69. и потом у 75. минуту. Митровић је дао укупно 38 голова у националном тиму и изједначио се