Sa mitrovićem sam prvog dana imao razgovor lice u lice Piksi otkrio šta se dešavalo pred meč sa Ircima! Probudio uspavanu zver

Kurir 25.03.2021
Sa mitrovićem sam prvog dana imao razgovor lice u lice Piksi otkrio šta se dešavalo pred meč sa Ircima! Probudio uspavanu…

Vladimir Stojković Piksi nije krio zadovoljstvo nakon uspešnog debija na klupi reprezentacije Srbije.

Orlovi su u prvom kolu kvalifikacija za Mundijal u Kataru savladali selekciju Republike Irske (3:2) i tako prvi put posle 11 godina pobedom započeli kvalifikacije za nako veliko takmičenje. Junak utakmice bio je dvostruki strelac za Orlove - Aleksandar Mitrović. Popularni Mitar nije dobio šansu od starta utakmice. Ušao je u igru pri rezultatu 1:1 (63. minut) i bilo mu je potrebno 12 minuta da postigne dva gola i tako donese važne bodove Srbiji. Mitrović je nedavno