Nestvarno poluvreme Srbije za bod protiv Portugala, sudije spasile "orlove" u poslednjim sekundama!

RTV 27.03.2021  |  Tanjug, RTV, RTS, B92

BEOGRAD - Fudbaleri Srbije pokazali su veliko srce, borbenost i karakter i odigrali nerešeno 2:2 sa Portugalijom, u drugoj utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine. "Orlovi" su protiv aktuelnog evropskog šampiona odigrali dva potpuno različita poluvremena i uspeli da nadoknade minus od dva gola, čime su zadržali prvo mesto na tabeli grupe A.

Fudbaleri Srbije pokazali su veliko srce, borbenost i karakter i odigrali nerešeno 2:2 sa Portugalijom, u drugoj utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine. "Orlovi" su protiv aktuelnog evropskog šampiona odigrali dva potpuno različita poluvremena i uspeli da nadoknade minus od dva gola, čime su zadržali prvo mesto na tabeli grupe A. Ekipa Dragana Stojkovića Piksija sada ima četiri boda i zbog bolje gol razlike je ispred Portugalaca, koji