Herojska intervencija, korner koji to nije i autogol za kraj: Sve je stalo u pola minuta pomešanih emocija Kazahstanaca (video)

Kurir 28.03.2021
Herojska intervencija, korner koji to nije i autogol za kraj: Sve je stalo u pola minuta pomešanih emocija Kazahstanaca…

Fudbaleri Kazahstana i Francuske odigrali su u Astani svoj meč kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Gosti su očekivano slavili sa 2:0, ali je ono što se izdešavalo oko drugog gola bacilo u senku sve ostalo sa ove utakmice. Maliy sauve sa patrie tel un desperado sur Martial et marque un CSC sur une superbe saucisse le corner suivant. VDM. pic.twitter.com/AA2XuYwZ4Z — Nando C. (@NandoChachalana) March 28, 2021 Počinjao je 44. minut, Francuzi su vodili i izvekli briljantan napad. Pravovreman dodavanja, sjajna utrčavanja, centaršut u "trepavicu" i kad su već svi