Makedonci šokirali Nemce, gol Natha u trijumfu Izraela, Španija savladala tzv. Kosovo, Englezi bolji od Poljaka (video)

Sportski žurnal 31.03.2021

Severna Makedonija je povela golom Gorana Pandeva u samom finišu prvog poluvremena, izjednačio je Ilkaj Gundogan u 63. minutu sa penala i taj rezultat je bio na snazi sve do 85. minuta kada je Elif Elmas doneo pobedu gostujućem timu

Fudbaleri Severne Makedonije pobedili su u Duisburgu selekciju Nemačke sa 2:1, u utakmici trećeg kola Grupe J kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Severna Makedonija je povela golom Gorana Pandeva u samom finišu prvog poluvremena, izjednačio je Ilkaj Gundogan u 63. minutu sa penala i taj rezultat je bio na snazi sve do 85. minuta kada je Elif Elmas doneo pobedu gostujućem timu. U istoj grupi, Island je u gostima slavio protiv Lihtenštajna sa 4:1, dok je ranije danas