Богдановић успорио, Атланта наставила да побеђује

РТС 05.04.2021

Српски кошаркаш Богдан Богдановић после сјајне седмице одиграо је нешто слабију утакмицу, али је његова Атланта остварила трећу узастопну победу, овога пута над Голден Стејтом. Атланта је на свом паркету савладала Вориорсе резултатом 117:111, уз двоцифрени учинак Богдана.

Некадашњи играч Партизана, Фенербахчеа и Сакрамента на паркету је провео 33 минута и за то време постигао 10 поена (3/10 из игре, 3/6 за три), уз три скока, пет асистенција и по две украдене и изгубљене лопте. Богдановић је тако прекинуо серију мечева на којима је имао 20+ поена, али Хоксима није сметало да извојевају још један тријумф. Током целе утакмице виђена је "резултатска клацкалица", да би се домаћи састав одлепио у последњој четвртини и предност успео