Vajnaldum: Gol znači, ali nadali smo se boljem rezultatu

Sport klub 06.04.2021  |  Autor:Milan Stojiljković

Liverpul je razočarao u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona protiv Reala u Madridu, poražen je sa 3:1, a kapiten engleskog tima na ovoj utakmici Đorđino Vajnaldum svestan je da je ekipa podbacila, pogotovo u prvih 45 minuta. „Igrali smo protiv dobrog tima, ali bili smo baš loši.

Pogotovo u prvom poluvremenu ništa nije funkcionisalo. Prebrzo smo gubili loptu. Pravili su nam probleme i dugim loptama. Nije bilo ni oštrine u našoj igri. Dva puta nam je pala koncentracija i primili smo dva gola„, kazao je Đorđino Vajnaldum i dosao: „Na pauzi smo se dogovorili da promenimo taktiku. Rekli smo da moramo da igramo naš fudbal i da ne dozvolimo da gubimo loptu previše lako. Postigli smo gol, koji nam je dao samopouzdanje. Počeli smo na trenutak da