Rad beži ka opstanku, pobede Radnika i Napretka u gostima

RTS 07.04.2021

Fudbaleri Rada savladali su Vojvodinu sa 2:0 u zabeležili važan trijumf u borbi za opstanak. Radnik kao gost bolji od Bačke 2:0, Napredak slavio u Nišu 2:1. Dve utakmice odložene za četvrtak, od 18.00 večiti derbi igraju Crvena zvezda i Partizan.

Ekipa Rada savladala je na Banjici tim Vojvodine sa 2:0 i došla do 33. boda u Linglong Superligi, jedan manje od Javora koji je prvi "iznad crte". Ponovo je Andrija Kaluđerović bio junak "građevinara", pošto je postigao dva pogotka - prvo iz penala u 48. minutu, a onda i iz igre četiri minuta kasnije. Pobede u gostima zabeležili su Napredak i Radnik. Ekipa iz Kruševca savladala je u Nišu ekipu Radničkog sa 2:1. Gosti su poveli golom Melunovića u sedmom minutu sa