Lacio nadigrao Đenovu uz reviju golova

RTS 02.05.2021

Fudbaleri Lacija nadigrali su tim Đenove sa 4:3 na svom terenu u prvoj današnjoj utakmici nastavka Serije A. Iako su domaćini ubedljivo vodili tokom celog meča, u samom finišu meča malo je nedostajalo da gosti ipak izbore nerešen rezultat.

Lacio je dobro ušao u meč i ubedljivo dobio prvo poluvreme sa 2:0 pogotcima Koree u 30. i Imobilea u 43. minutu igre. U drugom poluvremenu su nastavili u istom ritmu i su u 47. minutu postigli još jedan pogodak ali su svoju mrežu a strelac autogola je bio crnogorski internacionalac Adam Marušić za 2:1. Ipak, već minut kasnije Alberto postiže novi pogodak za 3:1, a Korea se ponovo upisuje u listu strelaca u 56. minutu za 4:1. Meč je ušao u poslednje minute i činilo