Čelsi najavio pakleno finale LIGE ŠAMPIONA: Plavci preokretom u sudijskoj nadokandi srušili Siti na Etihadu (video)

Kurir 08.05.2021

Fudbaleri Čelsija pobedili su u gostima Mančester siti sa 2:1, u 35. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Siti u 44. minutu golom Rahima Sterlinga, da bi Čelsi izjednačio preko Hakima Zijeha u 63. minutu. NE ZNAJU ZA KOGA DA NAVIJAJU U FINALU LIGE ŠAMPIONA: 10 fudbalera u karijeri nosilo dres Sitija i Čelsija, uz koga će sada biti? Pobedu Čelsiju doneo je Markos Alonso u trećem minutu sudijske nadoknade vremena. Edan chelsea bagus banget open play-nya https://t.co/GGnS5aih2T — Just Say It (@Masa_Masasih) May 8, 2021 Čelsi je treći sa 64 poena, dok je Siti prvi