Zvezda na korak od svetskog rekorda: Crveno-beli protutnjali Bačkom i ubedljivo savladali davno prežaljenog domaćina! Video

Kurir 14.05.2021

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Bačku u gostima sa 5:0, u 37. kolu Super lige Srbije.

Dvostruki strelac bio je Željko Gavrić, u 24. i 36. minutu, a golove su još dali Milan Pavkov u 15, Njegoš Petrović u 32. i Mirko Ivanić u 86. Zvezda je prethodno još odbranila titulu šampiona. Zauzima prvo mesto na tabeli sa 105 bodova. Bačka je ubedljivo poslednja u srpskom prvenstvu sa 16 bodova. Tok meča: Kraj! 86. minut - GOOOOOOL! Mirko Ivanić pogađa i postiže prvi pogodak u drugom delu igre. 109. pogodak Zvezde ove sezone u Superligi. 85. minut - Probao je