Superliga: Remi Vojvodine i Spartaka, TSC silan u Surdulici

Sport klub 14.05.2021  |  Autor:Milan Stojiljković

Fudbaleri Vojvodine i subotičkog Spartaka igrali su nerešeno 1:1 u pokrajinskom derbiju u Novom Sadu, dok je TSC iz Bačke Topole bio ubedljiv u Surdulici protiv domaćeg Radnika sa 3:0 u prvim utakmicama pretposlednjeg 37. kola Superlige Srbije.

U Novom Sadu je gostima pripalo prvo, domaćim fudbalerima drugo poluvreme. Viđena su dva lepa gola. Efektan pogodak Lazara Tufegdžića sa vođstvo Spartaka u 13. minutu. Izjednačio je snalažjlivi Momčilo Mrkaić pošto je petom savladao golmana Filip Dujmovića. Vojvodina je treća na tabeli sa 71 bodom, Spartak je sedmi sa tačno 20 bodova manje. U drugoj utakmici igranoj u terminu od 16 časova TSC je potpuno zasluženo osvojio bodove u Surdulici. Mogao je čak i