Kiša golova u Đenovi: Atalanta na gostovanju upisala tri nova boda! Saša Lukić i Torino doživeli težak poraz od Specije! Video

Kurir 15.05.2021
Kiša golova u Đenovi: Atalanta na gostovanju upisala tri nova boda! Saša Lukić i Torino doživeli težak poraz od Specije…

Fudbaleri Atalante pobedili su danas na gostovanju ekipu Đenove sa 4:3, u meču 37. kola italijanske Serije A.Gosti su na poluvremenu vodili sa 3:0, a golove su postigli, Duvan Zapata u devetom minutu, Ruslan Malinovski u 26. i Robin Gosens u 44. minutu.

Eldor Šomurodov je u 49. minutu smanjio rezultat, ali je dva minuta kasnije Mario Pašalić postigao četvrti gol za ekipu iz Bergama. Domaći su do kraja smanjili rezultat preko Gorana Pandeva, koji je u 67. minutu bio precizan sa penala, a Šomurodov je svoj drugi gol postigao u 85. minutu. Za Đenovu ceo meč je odigrao srpski fudbaler Ivan Radovanović. Atalanta je druga na tabeli Serije A sa 78 bodova i ovom pobedom je osigurala učešće u Ligi šampiona, dok je Djenova