Golman Liverpula rasplakao svet: Nadam se da je moj pokojni otac video gol i da ga sada slavi sa Bogom! Video

Kurir 17.05.2021

Fudbaleri Liverpula ostvarili su izuzetno važnu pobedu na gostovanju protiv Vest Bromvič Albiona 2:1, a junak utakmice bio je brazilski golman Alison Beker.

Golman Liverpula je u 95. minut postigao gol za pobedu Redsa i nadu da mogu da završe sezonu na mestu koje vodi u Ligu šampiona. Beker je postigao gol u petom minutu nadoknade vremena, kada je posle kornera loptu glavom poslao u mrežu. Nakon meča emocije su savladale sjajnog Brazilca. "Želeo sam da budem u šesnaestercu kako bih pomogao saigračima i navukao barem jednog defanzivca na sebe. Ipak, niko me nije čuvao i dogodilo se ono što se dogodilo. Zaista