Rasplet u Primeri: Elče izborio opstanak, ispali Eibar, Ueska i Valjadolid! Video

Kurir 22.05.2021

Fudbaleri Elčea osigurali su danas opstanak u španskoj Primeri pošto su na svom terenu pobedili ekipu Atletik Bilbaa sa 2:0, u meču poslednjeg 38. kola.Golove za domaći tim postigli su Lukas Boje u 28. i Raul Guti u 73. minutu.

Bilbao je sezonu u Primeri završio na devetom mestu sa 46 bodova, a Elče je na 17. mestu sa 36 bodova. Barselona je na gostovanju pobedila Eibar sa 1:0. Gol za pobedu gostiju postigao je Antoan Grizman u 81. minutu. Barselona je završila na trećem mestu Primere sa 79 bodova i igraće u Ligi šampiona, dok je Eibar ovim porazom ispao iz lige i nalazi se na poslednjem 20. mestu sa 30 bodova. Ueska i Valensija odigrali su nerešeno 0:0. Za Valensiju je ceo meč igrao