Sarajevo uzvratilo udarac: Ništa od duple krune, Borac posle penala izgubio Kup video

Kurir 26.05.2021

Fudbaleri Saraeva, su posle gubitka prvenstva i sukoba sa navijačima, uspeli da uzvrate udarac novom šampionu banjalučkom Borcu i posle jedanaesteraca osvoje Kup Bosne i Hercegovine 0:0 (4:1).

Kvalitet fudbala nije bio baš na zavidnom nivou, viđena je tek po jedna ozbiljna šansa na obe strane u dva poluvremena, tako da je bilo najravnopravnije da odluka padne na ruletu, gde su više sreće i koncentracije imali izabranici trenera Dženana Uščuplića. Prvu šansu na meču imali su Banjalučani, kada je Mehanović posle dodavanja Čavića gađao pored gola. U finišu prvog poluvremena Jukić je uzvratio sa druge strane, ali je lopta prohujala pored stative Borčevog