Izjava Pola Skolsa pred početak odzvanja na poluvremenu! Ko im je "zamenio dresove"?!

Sportske.net 26.05.2021  |  Sportske.net

Viljareal na poluvremenu vodi protiv favorizovanog Mančester Junajteda rezultatom 1:0, golom Đerara Morena.

Viljareal je poveo u 29. minutu, Dani Pareho je sjajno izveo prekid, Đerar Moreno je između dvojice štopera Lindelofa i Baija nekako pobegao i sjajnom reakcijom savladao De Heu za 1:0. Inače, Junajted nije igrao ništa specijalno, nije imao nijednu ozbiljnu šansu, najbliže je golu bio u finišu prvog dela igre kada je Viljareal umalo postigao autogol, i baš zbog toga posebno odzvanja izjava legende Junajteda Pola Skolsa, koji je uoči utakmice u uživo prenosu na