Bjelica rešetao sa distance, ali Majamiju preti "metla" od Milvokija

RTS 28.05.2021

Srpski košarkaš Nemanja Bjelica iskoristio je dobijenu priliku u trećoj utakmici plej-ofa, ali njegov Majami je doživeo još jedan poraz od Milvokija. Baksi su ponovo bili ubedljivi, ovoga puta rezultatom 113:84, pa Majamiju preti "metla" u prvoj rundi doigravanja.

Milvoki je došao do treće pobede u isto toliko utakmica i prvim brejkom stigao na korak do polufinala Istočne konferencije. Bjelica je na parketu proveo 18 minuta i za to vreme postigao 14 poena (4/6 iz igre, 3/5 za tri), uz četiri skoka, dve asistencije i jedne ukradene lopte. Nekadašnji MVP Evrolige nekoliko odlično je šutirao sa distance, uključujući dve trojke sa skoro pola terena. Međutim, ekipa sa Floride je utakmicu izgubila već u prvoj četvrtini, u kojoj je