Nestvarno EP, 12 golova, dva puta po 120 minuta, penali - Portugal i Nemačka u 1/2!

Sportske.net 31.05.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Portugala i Nemačke plasirali su se u polufinale Evropskog prvenstva, pošto su večeras posle 120 minuta borbe pobedili Italiju i Dansku.

Portugalci su Italijane "tukli" rezultatom 5:3, dok su Nemci tek posle penala slomili Dance, u regularnom delu susreta bilo je 1:1, potom posle 120 minuta - 2:2. Nakon što su danas i Holanđani prošli posle produžetaka protiv Francuza, večeras smo gledali još dva meča po 120 minuta. Portugalci i Italijani su pružili jednu od lepših predstava - videli smo čak osam golova i barem još toliko čistih šansi za pogotke. Portugalci su poveli već u šestom minutu kada je Dani