Svima je promakla jeziva slučajnost na EP! Benzema posle šest godina dao golove za Francusku, ali mnogima nije svejedno kada vide ovo

Sportal blic 25.06.2021  |  St. K.
Svima je promakla jeziva slučajnost na EP! Benzema posle šest godina dao golove za Francusku, ali mnogima nije svejedno kada…

Pomalo jezivo, pomalo i neverovatno, ali da - još jedna bizarna slučajnost desila se na ovom Naime, u, je konačno, posle skoro šest godina, postigao gol za "trikolore", tačnije dva - jedan pred kraj prvog dela, a drugi na startu drugog poluvremena.

Međutim, ono što je fantastični centarfor uradio beleži se kao možda i najneverovatnija stvar koja se desila. On je to uspeo da uradi u - istom minutu! I prvi i drugi pogodak postignut je onda kada je na semaforu pisalo 46:44. U prvom delu je to bilo u nadoknadi prvog poluvremena, kada je Karim izveo penal i pogodio gol Rui Patrisija u datom minutu, dok je odmah na početku drugog dela igre postigao i vodeći gol, upravo u isto vreme. Zaista, prava retkost, koja još