Zvezdin prekid je nepobediv! Novi trijumf crveno-belih na pripremama, a Dejan Stanković imao emotivnu poruku: Ljubavi, 21 godina - idemo dalje!

Sportal blic 01.07.2021  |  St. K.
Zvezdin prekid je nepobediv! Novi trijumf crveno-belih na pripremama, a Dejan Stanković imao emotivnu poruku: Ljubavi, 21…

danas su odigrali svoju drugu prijateljsku utakmicu u Austriji na kojoj su pobedili Aris iz Soluna rezultatom 2:1 (0:0).

Tim Dejana Stankovića je tako posle trijumfa nad GAK-om (4:0), upisao novi trijumf na pripremama i to u uzbudljivom drugom poluvremenu. Viđena su čak tri penala, dva za Aris, od kojih je jedan promašio bivši Zvezdin igrač Mateo Garsija. Obrukao se Argentinac u 76. minutu kada je prebacio ceo gol crveno-belih. Samo nekoliko minuta kasnije Danijel Bertoljo je iskoristio neopreznost Sekua Sanoga i njegovo povlačenje u kaznenom prostoru, za izjednačenje iz drugog