Kiša sprečila rapsodiju Partizana, četiri pogotka u mreži Proletera

RTS 17.07.2021

Ubedljiv trijumf zabeležio je Partizan na otvaranju sezone, u Novom Sadu savladan je Proleter sa 4:0. Crno-beli postigli pogotke u prvih pola sata, kiša onemogućila više pogodaka u nastavku meča. Partizan bio dominantan tokom svih 90 minuta, Rikardo Gomeš dvostruki strelac.

Manje od pola sata bilo je potrebno Partizanu da stigne do ubedljivog trijumfa na startu nove Linglong Superlige, u Novom Sadu savladan je Proleter 4:0. Nadali su se izabranici Aleksandra Stanojevića dobrom rezultatu protiv Novosađana, a i tradicija je bila na njihovoj strani - 10 pobeda iz isto toliko utakmica protiv Proletera. I već u prvih pola sata utakmice na "Karađorđu" crno-beli su pokazali svu svoju snagu. Povratnik u redove Partizana, Rikardo Gomeš, već u