Kepa je junak Čelsija! Plavci posle penal serije do pobede nad Viljarealnom i prvog trofeja u sezoni! Video

Kurir 11.08.2021

Fudbaleri Čelsija osvojili su svoj prvi trofej u novoj sezoni pošto su u Belfastu posle boljeg izvođenja penala savladali ekipu Viljareala.

Regularni deo igre okončan je rezultatom 1:1, dok u produžecima nije bilo golova. Strelci u regularnom delu meča bili su Zijeh u 27. minutu i Moreno u 73. minutu meča. Nakon egala u regularnom delu otišlo se u produžetke koji nisu bili previše sadržajni. Čelsi je imao par prilika, kontrolisao je igru, ali nije uspeo da izbegne penale koji su usledili odmah zatim. U penal seriji najpre su promašili Haverc i Mandi i do 7. serije nije bilo promašaja, a onda je kapiten