Nekadašnji as Čukaričkog nastavlja sa sjajnim partijama: Birmančević predvodi Malme ka grupnoj fazi LŠ! (video)

Hot sport 18.08.2021  |  HotSport Luka Grujić Nebojša

Majstorija mladog ofanzivca! Velika borba za ulazak u Ligu šampiona se nastavlja! U toku je utakmica između Malmea i Ludogoreca, a ekipa iz Švedske vodi sa 2:0 u 61. minutu meča.

Erupciju oduševljenja na tribinama, izazvao je pogodak u 26. minutu meča. Majstorija sa ivice kaznenog prostora je delo Veljka Birmančevića. Nekadašnji fudbaler Čukaričkog nastavlja sa sjajnim partijama u Švedskoj i mladi igrač iz Srbije polako, ali sigurno preuzima ulogu lidera. Domaćin je duplirao prednost pogotkom Bergeta u 61. minutu utakmice. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2021/08/birma.mp4