Valjak zaribao na azorskim ostrvima: Partizan se sa golom zaostatka protiv Santa Klare vraća u Beograd! Video

Kurir 19.08.2021

Crno-beli gubili i 2:0 u Portugalu, ali na kraju izborili minimalan poraz (2:1) pred revanš u Beogradu

Na poluvreme bitke za Ligu konferencija Partizan odlazi sa minusom od jednog gola! Santa Klara pobedila je crno-bele sa 2:1 (1:0) u prvom meču plej-ofa za treće po rangu evropsko takmičenje. Očajno prvo poluvreme odigrala je ekipa Aleksandra Stanojevića! Uostalom, podatak da nisu imali nijedan šut u okvir gola najbolje odslikava njihov učinik na terenu. Nisu ni Portugalci prikazali neku spektakularnu igru, ali su dali gol već u 4. minutu, imali i pogođenu prečku...