Dramatična završnica i prva pobeda za lalatovića: U 95. minutu stigli do sva tri boda! (video)

Hot sport 20.08.2021  |  Vasilije Kićanović Vasilije

Sjajan način da se dođe do prve pobede! Dočekao je Nenad Lalatović prvu pobedu na klupi Al Batina.

U dramatičnoj završnici domaćin je savladao Abhu sa 2:1. Ekipa bivšeg trenera Vojvodine povela je već u 16. minutu golom Jebhlija i izgledalo je da će se tim rezultatom i završiti ova utakmica. U nastavku meča su u sudijskoj nadoknadi vremena postignuta dva pogodka! Najpre je Abha izjednačila u 90. minutu preko Marokanca Amina Atučija i “mirisalo” je na remi. Tako, ipak, nije mislio Fabio Abreu. Napadač iz Angole je u 90+5. minutu kaznio neopreznost igrača Abhe i