Barselona bez mesija izvukla remi u bilbau: Memfis Depaj doneo Kataloncima bod u Baskiji

Kurir 22.08.2021

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Barselone igrali su večeras 1:1, u drugom kolu španskog prvenstva.

Atletik je bio bolji, posebno u prvom poluvremenu, kada je imao brojne šanse. Vodeći gol postigao je Injigo Martiznes u 50. minutu, a u 75. je izjednačio Memfis Depaj. Atletik je u nadoknadi imao veliku priliku, kada je Niko Vilijams posle greške Erika Garsije izašao sam pred golmana, ali ga je štoper Barselone na vreme faulirao. Garsija je dobio direktan crveni karton, a Martines iz slobodnog udarca nije mogao mnogo da uradi pa je utakmica završena 1:1. Atletik