Realu samo bod u goleadi na gostovanju Levanteu

Sport klub 22.08.2021  |  Autor:Jelena Trajković

Fudbaleri Levantea i madridskog Reala igrali su nerešeno 3:3 u poslednjoj utakmici nedeljnog programa u okviru drugog kola La Lige. ‘Kraljevski klub’ je do boda stigao zahvaljujući Vinisijusu Žunioru, inače dvostrukom strelcu, pošto su izabranici Karla Ančelotija dva puta stizali vođstvo domaćina.

Levante je, inače, u 87. minutu ostao sa igračem manje na terenu, pošto je direktan crveni karton zaradio Aitor Fernandes, i to dva minuta pošto je Žunior izjednačio na 3:3. Fernandes je isključen jer je izleteo sa gola i rukama odbranio šut igrača Reala na 45 metara od gola, pa je njegovo mesto zauzeo Ruben Veso, pošto je Levante iskoristio svih pet izmena. Garet Bejl je na asistenciju Karima Benzeme u petom minutu doveo Real u vođstvo, i to svojim prvim golom za