Odbojkašice gaze redom! Srbija srušila Azerbejdžan i stigla do 20. uzastopne pobede na Evropskom prvenstvu video

Kurir 24.08.2021

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije ostvarila je novu, četvrtu pobedu na Evropskom prvenstvu. pošto je savladala Azerbejdžan 25:17, 25:20, 25:19 i tako ostvarila dvadeseti vezani trijumf na kontinentalnim prvenstvima, na kojima juri treće uzastopno zlato.

Poslednji put naš tim je izgubio u polufinalu Evropskog prvenstva 2015. od Rusije i od tada je bez poraza na kontintalnim nadmetanjima. Bilo je malo problema sredinom prvog seta kada je Azerbejdžan serijom došao do izjednačenja 14:14, ali su se tada bez minuta odmora i reakcije selektora Terzića, nađe devojke uozbiljile i do kraja seta slavile 25:17. Drugi set doneo je za Srbiju neočekivanu situaciju pošto je naša selekcija bila u situaciji da po prvi put na